DOJCZLAND Stolhaus sp. z o.o.

Jesteśmy firmą o ugruntowanej i stabilnej pozycji w sektorze budowlanym województwa lubuskiego. Nasze przedsiębiorstwo funkcjonuje w kilku gałęziach budownictwa. Posiadamy dwa zakłady produkcyjne wyposażone w nowoczesny park maszynowy zlokalizowane w Krośnie Odrzańskim i w Cybince. Aktualnie zatrudniamy 80 wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. Współpracujemy również ze sprawdzonymi podwykonawcami.

W Krośnie Odrzańskim produkujemy domy mieszkalne w technologii szkieletowej oraz domy rekreacyjne i letniskowe z bala litego w technologii fińskiej. Zajmujemy się również montażem wyprodukowanych przez nas budynków, łącznie z wykonaniem w zakresie „pod klucz”.

DomMini

.

Wiory

W Cybince zajmujemy się produkcją stolarki budowlanej z drewna klejonego: okien w technologii EURO-68, drzwi zewnętrznych, drzwi wewnętrznych oraz wszelkiego rodzaju elementów drewnianych o charakterze wykończeniowym dla budownictwaSpecjalizujemy się również w produkcji stolarki nietypowej, w tym stolarki do obiektów zabytkowych, oraz w kompleksowym wykonywaniu ogrodów zimowych. Do produkcji wykorzystujemy atestowane materiały najwyższej jakości.

Od 2003 roku wybudowaliśmy ponad 200 domów mieszkalnych i rekreacyjnych na terenie województwa lubuskiego. Wykonywaliśmy również elementy konstrukcyjne budynków przeznaczonych na eksport do krajów Unii Europejskiej.

W tym czasie nasza stolarka otworowa zdobyła uznanie klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Nasze realizacje okien, witryn i drzwi do obiektów zabytkowych zlokalizowane są na starówkach m.in. Berlina, Poznania, Zielonej Góry i Gorzowa Wlkp. Zapraszamy do siedziby naszej firmy w Krośnie Odrzańskim, na ulicy 20-go Lutego 1 w celu zapoznania się z kompleksową ofertą.