Domy z bali drewnianych

.
Domy wykonane w całości z drewna posiadają niepowtarzalny urok architektoniczny i subtelne ciepło wnętrz. Wspaniale wkomponowują się w środowisko naturalne, tworząc z nim harmonijną całość. Drewno, jako najstarszy materiał budowlany ludzkości, w naturalny sposób reguluje wilgotność powietrza i usuwa szkodliwe ładunki elektrostatyczne z naszego otoczenia, pozostawiając je przyjaznym i zdrowym. Domy z bala mogą służyć jako budynek letniskowy - sezonowy, ale równie dobrze spisują się w roli domów mieszkalnych - całorocznych.

Cieszymy się, że zyskujemy coraz większe zaufanie ze strony naszych Klientów, i że chcą oni stawiać domy z bali. Powstają dziś całe ośrodki wypoczynkowe z domami z bala, ale można je również spotkać w dużej ilości na samodzielnych działkach czy na ogródkach działkowych. Coraz więcej powstaje również konstrukcji całorocznych.

domy z bali

Domy z bali pod klucz

Istnieje możliwość wybudowania domu z bali pod klucz. Nie mają przed nami tajemnic technologia ich stawiania ani metody konserwacji. Wiemy jak zadbać o fundamenty i o bezpieczeństwo konstrukcji. Domy z bali mieszkalne są coraz częstszym widokiem na terenie naszego kraju. Cieszymy się, że dzięki takim firmom jak nasza, coraz szersze grono osób przekonuje się do tego typu konstrukcji. Niczym nie odbiegają one przecież od standardowych domów murowanych, które od lat cieszą się niesłabnącą popularnością na rynku. Domy z bala całoroczne to dobry wybór dla tych, którzy planują wybudowanie domu w zgodzie z najnowszą technologią. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy ewentualne wątpliwości.

 

domy z bali całorocznedomy z bali letniskowe